KÖNYVTÁR

A Marosvásárhelyi Református Asszisztensképző Főiskola könyvtárral is rendelkezik, feladatköre az intézmény oktatóinak, hallgatóinak ellátása az oktatáshoz, tanuláshoz, és más szakmai tevékenységéhez szükséges információkkal. A magyar, román, angol nyelvű szakkönyvek mellett, vallásos és szépirodalmi köyvek is találhatók.

A könyvtár használata minden diák számára ingyenes. Egyszerre 5 könyv kölcsönözhető 3 hétre, mely szükség esetén kétszer meghosszabbítható személyesen, telefonon vagy e-mailben.

A Főiskola igyekszik biztosítani hallgatóinak jegyzet-és tankönyvellátását, így bizonyos szakkönyveket az adott kurzus teljes idejére, a szemeszter végéig kikölcsönözhetnek.

A Főiskola hallgatói által írt előző évi diplomamunkák is itt tekinthetők meg. A szakdolgozatokat egy hétre lehet kikölcsönözni.

A Főiskola könyvtára minden kedves látogatót szeretettel vár.

You are here: Könyvtár