Felvételi a Marosvásárhelyi Református Asszisztensképző Iskolába

Őszi iratkozás a Református Asszisztensképzőbe

2012. szeptember 6-án iratkozni lehet a 8 megmaradt (államilag támogatott) helyre, általános asszisztens szakra.

A beiratkozáshoz szükséges iratok:

• eredeti érettségi diploma és annak fénymásolata (vagy igazolás az érettségi eredményről),

• születési bizonyítvány és fénymásolata,

• eredeti konfirmációi/bérmálási bizonyítvány és fénymásolata,

• 2 db. 3x4 cm-es fénykép,

• lelkészi ajánlás,

• családorvosi igazolás

• személyazonossági igazolvány és annak fénymásolata,

• dosszié

A beiratkozási díj: 30,00 RON.

A felvételi két részből áll:

1. kizáró jellegű beszélgetés az iskola székhelyén (bemutatkozás, életszemlélet, motiváció) 2012. szeptember 7-én, reggel 9 órakor

2. túljelentkezés esetén írásbeli tesztvizsga lesz biológiából 2012. szeptember 7-én, 11 órakor

A tematika a XI. osztályos tankönyv (szerzők: Mihail Aurora, Ioana Arinis, ALL könyvkiadó) következő fejezeteit foglalja magába: Az idegrendszer, A csontrendszer, Az izomrendszer, Az emésztés, A légzés, A vér, A keringési rendszer, A kiválasztás.

Érdeklődni lehet a 0265-219 296-os telefonszámon vagy az iskola titkárságán, Erdő utca 7/B szám alatt, 50-es terem.

You are here: Felvételi tájékoztató Felvételi a Marosvásárhelyi Református Asszisztensképző Iskolába