Pályázat

PÁLYÁZAT

A Református Asszisztensképző Iskola és a Bod Péter Diakóniai és Tanulmányi Központ esszépályázatot hirdet az iskola diákjai számára “ Szeretet a betegágynál” címmel.

A jeligés pályázatokat számítógépen kell elkészíteni, minimálisan két oldal terjedelemben (Times New Roman, 12 pontos betűk, másfeles sorköz). A dolgozatra egy szabadon választott jeligét kell írni és hozzá mellékelni egy zárt borítékot, amelyben egy lapon szerepel a jelige és a szerző neve együtt.

A pályázat beadási határideje 2009. február 08., 14,00 óra, az Asszisztensképző Főiskola titkársága.

A pályázatra beérkezett írásokat az erre a célra létrehozott bizottság vizsgálja meg, amely három díjat oszt ki: I. díj – 150 RON, II. díj – 100 RON, III. díj – 50 RON, továbbá az esetleges dicséretek könyvjutalomban részesülnek.

Az eredményhirdetésre és a díjak odaítélésére a Bod Péter Napok keretében kerül sor 2009. február 18-án, 18,00 órakor.

Marosvásárhely, 2010. január 04.

Dr. Dénes Lóránd

You are here: Home